Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

CORONA_DESK_1280.jpg

MEWA INFORMUJE

Aktualizácia ohľadom COVID-19

Aktualizácia ohľadom COVID-19 Zákaznícky kontakt Aktuálna informácia pre zákazníkov ohľadom COVID-19

Milí zákazníci firmy MEWA,

vývoj spojený s koronavírusom (COVID-19) je aktuálne zdrojom neistoty a otvára veľa otázok. Sme rodinný podnik, preto je i v našej firemnej kultúre zakotvené, že sa staráme jeden o druhého. Bezpečnosť našich zákazníkov a našich pracovníkov je pritom vždy na prvom mieste. Preto Vás dnes chceme informovať o aktuálnej situácii v spoločnosti MEWA.

Ako poskytovateľ služieb spojených s textíliami disponujeme certifikátom RABC a zásobujeme potravinársky priemysel, obchod, zdravotníctvo a iné systémovo relevantné branže. Staráme sa o to, aby ich pracovníci mohli naďalej používať čisté a mikrobiologicky bezchybné odevy. Sme teda pevnou súčasťou zásobovacieho reťazca, ktorý treba v tejto výnimočnej situácii prioritne zachovať.

Na základe toho i jednáme a konáme:

  1. Vás všetkých – našich zákazníkov aj pracovníkov – chceme čo najlepšie ochrániť
  2. Zo všetkých síl chceme udržať náš servisný štandard pre zákazníkov
  3. Aj svojím dielom chceme prispieť k tomu, aby sa podarilo šírenie koronavírusu čo najlepšie pozastaviť.

Zákaznícky kontakt

Ako poskytovateľ služieb spojených s textíliami sme však v dennodennom kontakte so zákazníkmi a ich textíliami, čo zabezpečujú najmä naši servisní vodiči. Môže to predstavovať riziko pre našich pracovníkov, pokiaľ sa dostanú do styku s tovarom alebo osobami, u ktorých existuje podozrenie z nákazy.

  • Preto Vás chceme pre ochranu našich pracovníkov i našich zákazníkov vyzvať, aby ste nás bezodkladne ešte pred vyzdvihnutím textílií telefonicky informovali, ak sa vo Vašej prevádzke objavilo podozrenie alebo potvrdenie výskytu koronavírusu.
  • Vtedy budeme tento tovar z bezpečnostných dôvodov prepravovať a narábať s ním osobitne, tak isto sa náš zákaznícky servis s Vami poprípade spojí a dohodne na ďalších opatreniach. V takomto prípade sa, prosím, dôverne obráťte na svoju obvyklú kontaktnú osobu vo firme MEWA.
COVID-19 Infografik.jpg

Je dôležité, aby ste vedeli

  • V rámci nášho prevádzkového postupu je vďaka vysokým hygienickým a pracovne-bezpečnostným štandardom, ako aj vďaka použitiu pracích postupov s vysokými teplotami a certifikovanou hygienou (RABC) zaistená mikrobiologická bezchybnosť našich produktov po praní.
  • Pracovníčky a pracovníci v našich prevádzkach pre Vás naďalej pracujú, samozrejme, že za dodatočných a všetkých potrebných hygienických a ochranných opatrení.
  • Naši zamestnanci v administratíve sú tu pre Vás naďalej a bez obmedzení ako obvykle.
  • Na základe aktuálnej situácie rýchlo upravujeme aj logistiku, aby sme vedeli zaistiť dodávky pre našich zákazníkov. Naši kompetentní pracovníci kontrolujú dianie a budú Vás kontaktovať, keby v dôsledku situácie došlo ku zmenám. Cieľom je vždy zabezpečiť Vašu dodávku.
  • Samozrejme pre Vás ostáva otvorený náš online obchod s tovarom na ochranu pri práci. Vynasnažíme sa i naďalej zo všetkých síl, aby sme Vám dodali všetok potrebný tovar, pokiaľ je k dispozícii a netýkajú sa ho úradné obmedzenia dodávok.

Tieto opatrenia slúžia na ochranu všetkých pracovníkov a zákazníkov, ich cieľom je minimalizácia rizika šírenia. Náš interný krízový štáb pracuje denne na realizácii ďalších opatrení, pretože chceme na dynamický vývoj nielen reagovať, ale mu predchádzať.

Sme si istí, že uvážlivý pohľad na vec a spolupráca s Vami nám umožnia aktuálnu výnimočnú situáciu zvládnuť. Ďakujeme za Vašu podporu a vyzývame i Vás, aby ste si dávali pozor.

Váš tím MEWA