Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

mewa_international_092.JPG

Daniel Krause a Günes Yenen

„MEWA dôveruje tým, ktorých vychovala.“

Rozhovor s Daniel Krause a Günes Yenen

  • Perspektívy pre budúcich vedúcich

    MEWA obsadzuje vedúce pozície až do 60 percent z vlastných zdrojov - z ľudí ktorých si vychovala.

  • Medzinárodná kariéra

    MEWA ponúka kariérnu šancu v 44 pobočkách v 13 krajinách - teraz už aj v Anglicku.

  • MEWA dáva šancu

    Každý má možnosť ukázať svoje nasadenie a ďalej sa rozvíjať.

Vyhrnúť rukávy a hor sa do práce. Kto ukáže nasadenie a výkon, môže mať vo firme MEWA rýchly štart. O tom hovoria obaja mladí vedúci Daniel Krause a Günes Oliver Yenen.Daniel Krause nebol ešte ani dva mesiace na palube, keď dostal šancu prejsť z Rodgau do centrály vo Wiesbadene, kde dostal na zodpovednosť oblasť čističov súčiastok. "To, že som dostal takto skoro takúto dôveru - bol úžasný zážitok." O tri roky prešiel p. Krause do spoločnosti vo Weil im Schönbuch, aby lepšie spoznal procesy v regionálnej pobočke.Podobne dynamicky naštartoval svoju kariéru vo firme MEWA aj Günes Oliver Yenen. Začal som v roku 2013 priamo v Taliansku, ako asistent konateľa. Necelé 3 roky som tak pracoval na vynikajúcich projektoch, veľa som sa tam naučil a mal možnosť ďalej sa rozvíjať.“ Potom nasledoval rok v Rodgau a opäť medzinárodná ponuka. „Dostal som možnosť sprevádzať náš vstup na trh v Anglicku. Túto možnosť som samozrejme hneď využil a od júna 2018 som trvalo v Anglicku – je to úžasná výzva a obrovská šanca pre mňa.“Čo je mimoriadne na firme MEWA ako zamestnávateľovi?


„Je tu šanca ukázať svoje nasadenie, prevziať zodpovednosť a napriek tomu zostať sám sebou a vyjadriť svoj názor. Úzko som spolupracoval s manažmentom. o zanechá na človeku stopu a keď vidí, že si ho vážia – to robí firmu MEWA mimoriadnym zamestnávateľom“, vysvetluje Daniel Krause.


„Tým, že MEWA neustále rastie, rastú aj možnosti. Neustále vznikajú nové miesta. Keď je človek otvorený, zvedavý ale aj flexibilný, tak nájde vo firme MEWA všetky výzvy a šance “, dopĺňa Günes Oliver Yenen. „ Firmu MEWA by som odporučil, lebo je to napriek jej veľkosti rodinná firma. Človek tu má pocit istoty a má kontakt so všetkými úrovňami riadenia a nájde u nich vždy ochotu vypočuť si ho.“