Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

_Z__4495.tif

Ľudia. Hodnoty. MEWA.

Zodpovednosť v spoločnosti MEWA

Spoločná zodpovednosť nás robí silnejšími

Radi nesieme zodpovednosť – za ľudí a životné prostredie. V spoločnosti MEWA preberáte zodpovednosť aj Vy: za svoju vlastnú kariéru.

Vzhľadom na to, že sme rodinný podnik, platí pre nás solídny rast – v súlade so životným prostredím a všetkým, čo je pre nás cenné: Vidíme v nás zodpovednosť za našich zákazníkov, za našu spoločnosť MEWA, za životné prostredie, za spoločnosť a za našich zamestnancov. Len takto môžeme našim zamestnancom ponúknuť dlhodobú bezpečnosť. Hospodárime s výhľadom do budúcnosti, ponúkame prvotriednu kvalitu a angažujeme sa za naše spoločenské prostredie. Trvalo udržateľné myslenie a konanie je pre nás samozrejmosťou.

Pod zodpovednosťou za naše zamestnankyne a za našich zamestnancov si predstavujeme: Chceme, aby mali bezpečné pracovné miesto a mohli s nami počítať. Zodpovednosť pre nás tiež znamená: Ponúkať perspektívy. A všetkým, či už ide o odborných pracovníkov, pracovníkov prestupujúcich z iných oblastí alebo uchádzačov o prvé zamestnanie, ponúkame šancu, aby zo seba vydali to najlepšie. Zodpovednosť pre nás znamená: Brať ľudí vážne.

Sme Vaša krvná skupina? Potom Vás radi privítame v našom tíme.