Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

Fotolia_198328568_XL.jpg

Ľudia Hodnoty MEWA

Váš štart v spoločnosti MEWA

Pripravujeme kariéru, ktorá vám vyhovuje

 • Žijeme našimi hodnotami

 • Ponúkame bezpečnosť a perspektívy

 • Dávame šance

Či už žiak, študent, meníte kariéru alebo odvetvie – u nás nájdete optimálny východiskový bod. Jasný vzor... príjemné pracovné prostredie. Preberáme zodpovednosť za ľudí v našej spoločnosti a ponúkame im možnosť vytvoriť zo seba to najlepšie. Zodpovednosť je jednou z našich siedmich základných hodnôt, ktoré aktívne žijeme každý deň. Každý, kto zdieľa naše hodnoty, je v našom tíme vítaný.Zodpovednosť je jednou z našich siedmich základných hodnôt, ktoré žijeme každý deň. Ak sa chcete angažovať v našom podniku založenom na hodnotách, tešíme sa na vás!


Ďalšie možnosti začiatku

 • _DSC6259.tif

  Skúsení pracovníci

  Máte niekoľko rokov profesionálnych skúseností a zaujímate sa o novú úlohu v spoločnosti MEWA? Naše oblasti činnosti sú rozmanité a ponúkajú množstvo príležitostí.


 • _Z__2772.tif

  Odvážni zamestnanci meniaci oblasť

  Existuje mnoho dôvodov na stlačenie tlačidla profesionálny reset. Čo vás vždy poháňa: Spoločnosť MEWA je otvorená pre uchádzačov so skúsenosťami z iných oblastí.

 • _Z__2334.tif

  Motivovaní mladí ľudia vstupujúci na trh

  Ukončili ste svoje štúdium alebo odborné vzdelávanie a hľadáte zamestnávateľa, ktorý vám ponúka vzrušujúce vyhliadky na začatie vašej kariéry? Potom ste na správnom mieste v spoločnosti MEWA.