|

Kontakt na spoločnosť MEWA

Osobné poradenstvo k systému služieb MEWA

Sme tu pre vás

  • Pre zákazníkov

  • Pre záujemcov

  • Pre uchádzačov o zamestnanie

  • Pre novinárov

Pre zákazníkov MEWA

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich služieb, vašej zmluvy alebo iných tém je vám k dispozícii naša bezplatná servisná linka na telefónnom čísle +421 2 446 360 97, pondelok až piatok od 7.30 do 17.00 hod. Môžete sa však obrátiť aj priamo na vaše asistenčnú firmu príp. váš osobný asistenčný tím. Tieto informácie nájdete vo vašej zmluvnej dokumentácii alebo navštívte naše stránky s informáciami o pobočkách.

Na našom portáli pre zákazníkov myMEWA.com neustále nájdete náhľad k najdôležitejším obsahom a servisom týkajúcich sa vašej služby MEWA.

Pre záujemcov

Máte záujem o našu službu a o poskytnutie poradenstva. Naša bezplatná servisná linka na telefónnom čísle +421 2 446 360 97 je vám k dispozícii pondelok až piatok od 7.30 do 17.00 hod.

Pre uchádzačov o zamestnanie

Máte záujem o prácu v spoločnosti MEWA? V sekcii Kariéra nájdete bližšie informácie o kontaktných osobách a možnostiach kontaktovania.

Pre novinárov

Novinári a odborné vydavateľstvá sa môžu obrátiť na naše tlačové oddelenie na adrese mpeterka@mediatrust.cz alebo telefónnom čísle +420 603 556 404. Ďalšie informácie nájdete v sekcii Tlač.

Putztücher

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.