Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

 |

Certifikovaná kvalita MEWA

Pretože pre našich zákazníkov chceme to najlepšie

Kontrola znamená bezpečnosť – riadenie kvality MEWA

  • Čisté riešenia pre životné prostredie

    Sme hrdí na to, že náš textilný management už roky neustále získava certifikáciu podľa ISO 14001.

  • Popredný líder v oblasti inovácií

    Už od roku 1992 sme certifikovaní podľa ISO 9001.

  • Výhodné riešenia pre Váš podnik

    Výhody systému opakovaného použitia sa preukážu priamo na Vašej ekologickej bilancii.

Tým, že nám zveríte starostlivosť o Vaše prevádzkové textílie, vkladáte do nás dôveru. Dôveru v to, že Vaše čistiace utierky a absorpčné olejové rohože dôkladne vyčistíme, ošetríme a načas dodáme a odvezieme. 

Táto dôvera je základom pre dlhodobo úspešný vzťah so zákazníkmi. Sme úspešní len vtedy, keď ste úspešní aj Vy. Veta, ktorá odzrkadľuje našu filozofiu, a neplatí pre nás len teoreticky. Preto už od začiatku vsádzame na špičkovú kvalitu. Nie nadarmo je naše riadenie kvality certifikované napríklad pre odvetvie a podľa ISO 9001.

Ako spoločnosť, ktorá vsádza na princíp opakovaného použitia, nám samozrejme veľmi záleží na ochrane životného prostredia. Sme hrdí na to, že už v roku 1997 sme ako prvá spoločnosť v našom odvetví získali medzinárodne platný ekologický certifikát podľa ISO 14001 a odvtedy ho priebežne získavame opakovane. S touto medzinárodnou normou pre riadenie životného prostredia sme sa zaviazali nielen k tomu, že budeme dodržiavať právne predpisy, ale aj k tomu, že naše ekologické ciele uvedieme v konkrétnych číslach a budeme ich presadzovať. Platí to ako pre naše procesy prania, tak aj pre naše produkty a služby.

Certifikát 9001 & Certifikát 14001 + Cor 1

Mit der Kombination von Qualitäts-, Umwelt- und Energiemanagementsystemen schafft MEWA damit optimale Synergien und setzt auf ein modernes Integriertes Managementsystem, um auch neue Anforderungen effizient umsetzen zu können.

Verantwortung übernehmen wir auch, wenn es beim Thema Qualität um Schutz geht. Denn Schutzwirkung in Bezug auf Arbeitsschutz darf man nicht dem Zufall überlassen. Zertifizierungen sind deswegen ein wichtiges Kriterium, wenn es darum geht, sich auf die Persönliche Schutzausrüstung zu verlassen. Unsere Schutzkleidung ist nach gültigen Normen und Standards geprüft. Unsere Hygienekleidung ist nach RABC zertifiziert und fügt sich damit nahtlos in jedes HACCP-Konzept ein.

Zertifikat 9001 & Zertifikat 14001 + Cor 1

Zertifikat 50001

 
mieten-statt-kaufen_siegel_grau_171116.jpg