GG_Z__5184.jpg

Systém služieb MEWA

Všetko od jedného dodávateľa – prenájom od spoločnosti MEWA

Kompletný servis šitý presne na mieru – náš systém služieb

Želáte si niekedy, aby ste mali viac času? Potom si jednoducho a pohodlne prenajmite Vaše prevádzkové textílie v spoločnosti MEWA, svetového lídra na trhu s textilnými čistiacimi utierkami na opakované použitie. Spoľahnite sa na náš profesionálny textilný management V rámci našich služieb za Vás prevezmeme kompletnú realizáciu – a vďaka tomu ušetríte čas a peniaze.

Prenajímame čistiace utierky s rôznych kvalitou tkaniny, absorpčné olejové rohože a čističe súčiastok. Všetky prevádzkové textílie vyzdvihneme, vyperieme, dovezieme a vymeníme v intervale, ktorý si s Vami dohodneme, čističe súčiastok budeme pravidelne servisovať a kontrolovať. A vy? Vy sa môžete pohodlne usadiť, pretože my sa postaráme o bezproblémový priebeh celého procesu.

Začali sme s tým už v roku 1908 a až doteraz sme tým na trhu nastavili nedosiahnuteľnú latku. Mimoriadne spoľahlivo a obzvlášť precízne – priamo „Made in Germany“. Nie nadarmo sme označovaní za nemeckú značku storočia. A svetovým lídrom na trhu s opakovateľne použiteľnými textilnými čistiacimi utierkami.

Aj pre našu zaangažovanosť v oblasti trvalej udržateľnosti sme už dostali niekoľko ocenení. Vidíte, že Váš textilný management nám môžete zveriť s pokojným vedomím. Ako presne funguje náš systém služieb? Pozrite sa sami.