Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

MEWA pre automobilový priemysel

Komplexný profesionálny servis o Váš textilný management

Berufskleidung

MEWA pre automobilový priemysel

Komplexný profesionálny servis o Váš textilný management

Čisté riešenia pre Váš podnik – MEWA pre automobilový priemysel

 • Prevádzkové textílie na prenájom

  Staráme sa o čistotu – s čistiacimi utierkami, pracovnými a ochrannými odevmi, ako aj ďalšími prevádzkovými textíliami vo forme praktického prenájmu.

 • Osobná starostlivosť o zákazníkov

  K nášmu servisu samozrejme patrí osobná starostlivosť o zákazníkov, ako aj kompetentný rozvozný pracovník vo Vašom regióne.

 • Vrátane opráv a výmeny v prípade opotrebovania

  Poškodené pracovné odevy a čistiace utierky sú počas prenájmu automaticky opravené, opotrebované diely sú v prípade potreby vytriedené a vymenené.

Či už ste veľký automobilový výrobca, stredne veľký dodávateľ alebo dodávateľ dielov – s našim komplexným servisom pre čistiace utierky, absorpčné olejové rohože a ďalšie prevádzkové textílie ste vždy na dobrej ceste.

Vďaka dlhoročnej spolupráci s podnikmi z odvetvia automobilového priemyslu poznáme Vaše vysoké požiadavky na plynulý procesný reťazec. V rámci systému MEWA sa staráme o to, aby Vaše prevádzkové textílie boli spoľahlivo a načas odvezené, vyprané príp. vyčistené, ošetrené a znovu dovezené. Pri opotrebovaní alebo poškodení je zahrnutá aj odborná oprava alebo výmena.

Vsaďte na náš profesionálny servis a dôverujte maximálnej efektívnosti našich produktov. Nie bezdôvodne sa naša čistiaca utierka na stroje MEWATEX považuje za najlepšiu čistiacu utierku na svete – bezkonkurenčne najmä čo sa týka odolnosti, sily sania a životnosti. Okrem praktickej absorpčnej rohože na zachytávanie netesností MEWA MULTITEX® si u nás môžete prenajať aj vysoko efektívne čističe súčiastok a máte tak dostatok priestoru, aby ste sa mohli venovať svojej firme a činnostiam.

Servisný systém MEWA pre čistiace utierky

 • Kontrola a výmena
 • Pranie a sušenie
 • Zber a odvoz
 • Utieranie a skladovanie
 • Dovezenie
Zistiť viac

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.