Často hľadané

  • Čistiace utierky Mewa
  • Absorpčné olejové rohože

Čistiace utierky s kompletným servisom

Zo zásady udržateľné


Výber partnera

Pri výbere partnera musí byť človek opatrný! To neplatí len v podnikaní, ale aj v súkromnom živote. Čistiace utierky Mewa vám v rámci komplexných služieb poskytnú mnoho presvedčivých argumentov, prečo si ich vybrať na svoje podnikanie: kvalitu a spoľahlivosť, udržateľnosť, efektívnosť a uľahčenie práce. Nezáleží na tom, v akom odvetví podnikáte: so štyrmi rôznymi kvalitami čistiacich utierok bude všetka práca v tlačiarňach, dielňach a priemysle čistá. A pretože sa potreby menia, mnoho čistiacich utierok, ktoré máme v ponuke, si môžete prispôsobiť.

Myslíme si, že toto je začiatok úspešného partnerstva.

"Vyhadzovať dokáže každý, ony však budú stále makať na 100 %!"


01Udržateľnosť

Čistiace utierky Mewa sú v rámci kompletného servisu opakovane použiteľné až 50-krát. Tým sa chráni životné prostredie a šetria náklady. Pretože ekologické nápady majú trvalý účinok. Zistie viac o našom servise čistiacich utierok a našich iniciatívach v oblasti udržateľnosti.

Nadviazať kontakt

"Prečo ich mám rád? Pretože spolu zvládneme každú výzvu."


02Kvalita s poľahlivosť

Čistiace utierky Mewa sú určené pre všetkých, ktorí chcú mať pri každodennej práci spoľahlivého partnera. Či už v priemysle alebo v dielni, z bavlny alebo mikrovlákna. Čistiace utierky Mewa zaručujú najvyššiu kvalitu pri každej práci. Vyskúšajte ich teraz na dva mesiace!

Nadviazať kontakt

"Vysoko efektívne bez akejkoľvek absencie. Skutočný prínos pre všetkých!"


03Efektívnosť a uľahčenie práce

Čistiace utierky Mewa sú ideálnou voľbou na špinavé práce a vďaka nim zlepšítu pritom aj svoju bilanciu. Sú totiž výrazne efektívnejšie ako jednorazové riešenia, zabraňujú nákladom na likvidáciu a vďaka nášmu kompletnému servisu sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na to, čo robia najlepšie – na svoju prácu.

Nadviazať kontakt

"Môžete sa na ne kedykoľvek spoľahnúť!"


04Kompletný servis

Čistiace utierky Mewa sú tu vždy, keď ich potrebujete, a v perfektnej kvalite. To zaručuje náš kompletný servis, ktorý zahŕňa všetko od doručenia, zberu a prania znečistených čistiacich utierok až po kontrolu kvality a opätovné doručenie. Pri tom všetkom sledujeme jediný cieľ: trvalé uľahčenie práce pre našich zákazníkov.

Nadviazať kontakt

Napíšte nám

Ozveme sa vám v priebehu nasledujúcich 24 hodín.

Zavolajte nám na číslo

Osobne sme tu pre Vás.
(Pondelok až štvrtok - od 7.00 do 17.00 hod a v piatok od 7.00 do 16.00 hod)

+421 2 446 360 97