MEWA_04_handwerkerin_293_mod.tif

Spoločnosť MEWA a remeslo

Pre každého remeselníka vhodné pracovné vybavenie

Váš partner pre remeselné činnosti – textilný management MEWA

 • Osobne sme tu pre Vás

  Sme aj vo Vašej blízkosti. Profitujte s našej regionálnej starostlivosti o zákazníkov a tým s krátkych trás a rýchlej, osobnej komunikácie.

 • Úplná kontrola nad nákladmi

  V prípade, že si svoje prevádzkové textílie prenajmete u spoločnosti MEWA, môžete si byť istí, že všetky náklady budú transparentné a plánovateľné od úplného začiatku.

 • Majstrovský výkon

  V celej Európe je v obehu 1,2 miliarda čistiacich utierok MEWA. Každú sekundu k nim pribudne 5 nových.

Takmer žiadny iný sektor nemá toľko odlišných odvetví ako práve remeselná činnosť. Každá z nich s vlastným profilom a špecifickými požiadavkami. Poznáme Vaše remeslo – a rozumieme mu. V úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi vždy vieme, čo hýbe odvetvím. Nové impulzy, myšlienky a podnety pretavíme priamo do našich produktov.

S riešeniami šitými na mieru Vašim potrebám vo forme praktického prenájmu vrátane komplexného servisu. Či už čistiace utierky, čističe dielov alebo absorpčné olejové rohože, budeme Vás zásobovať včas a spoľahlivo, plynulo a rentabilne. Komplexný servis zahŕňa dovoz, odvoz, ošetrovanie, údržbu a výmenu. Zhrnuté a podčiarknuté: My sa postaráme, prevezmeme za Vás prácu a darujeme Vám tým čas na to, aby ste sa mohli koncentrovať na svoju firmu.

Vhodné riešenia pre každý závod

 • Putztücher

  Autoservisy

  Všetko, čo potrebujete pre profesionálnu vo svojom autoservise

 • Arbeitskleidung

  Tlačiareň

  Čisto a bez vlákien v tlačiarni

Putztücher

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.