Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

MEWA pre autoservisy MEWA pre autoservisy

Všetko, čo potrebujete pre profesionálnu vo svojom autoservise Všetko, čo potrebujete pre profesionálnu vo svojom autoservise

Putztücher

MEWA pre autoservisy MEWA pre autoservisy

Všetko, čo potrebujete pre profesionálnu vo svojom autoservise Všetko, čo potrebujete pre profesionálnu vo svojom autoservise

Bezpečnosť a čistota v dielni – MEWA pre autoservisy

 • Prevádzkové vybavenie na prenájom

  Postaráme sa o čistotu vo vašej dielni – pracovnými odevmi, čistiacimi utierkami, ochrannými poťahmi, absorpčnými olejovými rohožami a čističmi súčiastok vo forme praktického prenájmu.

 • Osobná starostlivosť o zákazníkov

  Osobná starostlivosť o zákazníkov, ako aj kompetentný servisný vodič vo vašom regióne sú samozrejmosťou v rámci našej služby.

 • Opravy a výmena pri opotrebovaní zahrnuté

  Poškodené textílie sú počas trvania prenájmu automaticky opravené, opotrebované súčasti sú v prípade potreby vytriedené a vymenené.

Olej, benzín alebo brzdová kvapalina – tento druh znečistení je bežný v autoservisoch. Nečistoty sa obzvlášť hromadia na náradí a podlahách. Ako ich však čo najúčinnejšie vyčistíte?

O to sa postaráme my. V našom systéme MEWA si môžete úplne jednoducho prenajať čistiace utierky, čističe súčiastok a absorpčné olejové rohože. Vaša najväčšia výhoda: Všetky prevádzkové textílie dovezieme, vyzdvihneme, vyperieme a vymeníme v intervale, ktorý si s Vami dohodneme. Vďaka tomu máte vždy tie najlepšie predpoklady pre čistotu vo svojom autoservise a tým o jednu starosť menej.

Servisný systém MEWA pre čistiace utierky

 • kreislauf_putztuecher_4_1200x1200.png
  Kontrola a výmena
 • kreislauf_putztuecher_3_1200x1200.png
  Pranie a sušenie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Zber a odvoz
 • kreislauf_putztuecher_1_1200x1200.png
  Utieranie a skladovanie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Dovezenie
Zistiť viac
Putztücher

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.