Používanie cookies

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním tejto web stránky s týmto použitím súhlasíte. Podrobnosti nájdete tu.

Putztuchsystem

Nastáva čas, zabezpečiť si najlepšiu štartovaciu pozíciu pre rok 2020

Jeseň začína

Nastáva čas, zabezpečiť si najlepšiu štartovaciu pozíciu pre rok 2020

Ten, kto teraz zaspí, zmešká správny štart v novom roku. Začiatok jesene je pritom ideálny pre získanie konkurenčných výhod. V poslednom kvartáli samozrejme vždy býva veľa práce. Tím je ale tiež odpočinutý a otvorený zmenám. Najlepšie sú inovácie s minimálnym úsilím a maximálnym výsledkom. Nie je to azda pravda? Ale je, v spoločnosti MEWA rozhodne áno.

MEWA ponúka zdieľanie textilu, takzvaný textilsharing. Jedná sa o prenájom kvalitného textilu s kompletným servisom. Tento aktuálny trend predstavuje pre podniky veľké uľahčenie. Nakupovanie je minulosťou. Dnes zdieľame, pretože nechceme zaťažovať životné prostredie. Šetríme zdroje a stmeľuje tak ešte viac tím. Systém čistiacich utierok MEWA dokazuje, že to funguje. Vysoko absorpčné utierky sú v dielňach alebo továrňach vždy k dispozícii. Zamestnankyne a zamestnanci môžu mať istotu, že sú ich nástroje a stroje vždy dokonale čisté. Ak sa už nedajú utierky použiť, uschovajú sa do bezpečnostného kontajnera SaCon. MEWA utierky vyzdvihne, šetrne k životnému prostrediu je vyperie a znovu dodá čisté. Jednotné a spoľahlivé utierky, bezpečný SaCon a ekologický, moderný systém motivuje pracovníkov. V neposlednom rade tiež dobre pôsobí na zákazníkov. Ďalšie konkurenčné výhody sú naporúdzi: presné plánovanie rozpočtu, úspora času, vyššie výkony i kvalita.

Zaujal Vás prenájom miesto nákupu? MEWA ponúka prenájom od čistiacich utierok až po rohože a podložky na zachytávanie oleja. Všetky systémy je možné rýchlo a bez problémov uviesť do prevádzky. Tak je možné zabezpečiť si pre rok 2020 to najlepšie štartové miesto na trhu.