Čistá záležitosť

Predovšetkým v prechodnom období na jar stoja podniky pred úlohou ako napriek dažďu a blatu ponúknuť svojim zákazníkom a zamestnancom čisté a útulné vstupné priestory. Nesmieme podceňovať ani bezpečnostný aspekt, pretože znečistenia spôsobené poveternostnými podmienkami sú spojené so zvýšeným nebezpečenstvom pošmyknutia. Za problémy zapríčinené mokrými, šmykľavými alebo znečistenými podlahami zodpovedajú správcovia budov a domovníci. Zo skúseností vieme, ako sa dá predchádzať znečisteniam vo vstupných priestoroch, na chodbách, na recepcii alebo vo výťahu: praktickými rohožami na viacnásobné použitie.


Vysoká odolnosť

Pri vysokej frekvencii používania musia byť rohože mimoriadne odolné. Rohože MEWA spĺňajú rôzne požiadavky. Spoľahlivo zabezpečujú čistotu, vďaka špeciálnej povrchovej úprave spodnej strany znižujú riziko šmýkania rohože a jej zvlnenia, predovšetkým však zachycujú nečistoty a znižujú namáhanie podláh. Klasická rohož MEWA je dostupná v decentných farbách a v praktických veľkostiach 75 x 85, 85 x 150 a 115 x 240 cm. Harmonizujú s rôznymi štýlmi zariadenia a odporúčame ich v oblastiach kontaktu so zákazníkmi, vo vstupných halách a pri schodiskách. Štetinová rohož MEWA odoláva navyše aj enormnému zaťaženiu a je mimoriadne vhodným riešením na zachytávanie hrubej nečistoty – ideálna v oblastiach prechodov z prevádzky do administratívnych priestorov alebo priamo vo výrobných priestoroch. Rohože MEWA majú maximálnu odolnosť voči opotrebovaniu vďaka špeciálnej kombinácii vlákien. Pri prechode cez rohož sa vďaka jemným vláknam a hrubým štetinám stáva zo znečistenej obuvi čistá obuv. Vlákna absorbujú vlhkosť, štetiny odstraňujú nečistoty z podrážky. Ide o praktické a dobre vyzerajúce riešenie, pretože vďaka tejto mimoriadnej schopnosti zachytávania nečistôt a vlhkosti sa dlhšie zachová čistý vzhľad rohože.

Praktický systém výmeny rohoží

Rohože sú k dispozícii v systéme výmeny MEWA: Po dohode so zákazníkom sa určia termíny, počas ktorých sa rohože vyzdvihnú. Potom sa ekologicky vyčistia a následne znova dodajú naspäť, podľa troch princípov: presnosť, spoľahlivosť a kompetencia. Stav každej rohože sa pred vyexpedovaním skontroluje a v prípade kvalitatívnych nedostatkov sa táto rohož nahradí novou rohožou.

Váš kontakt

Michal Peterka

MediaTrust Communications spol. s r.o.

Praha 10

Praha