Často hľadané

  • Čistiace utierky Mewa
  • Absorpčné olejové rohože
na prehľad

Opakovane využiteľné čistiace utierky - praktická pomoc pri každodennej práci

1. februára 2021
Čistiace utierky
Čistiaca utierka MEWATEX® je odolná, extrémne pevná, odstraňuje nečistoty ako olej, alebo tuk a pohlcuje aj špony a triesky. (Foto: Mewa)

Iste poznáte príbehy o škriatkoch, ktorí ľuďom uľahčujú prácu. Nenápadní pomocníci sú vždy tam, kde ich práve potrebujete. Sú nenároční a spoľahliví. Ak sa na takých pomocníkov môžete spoľahnúť, máte naozajstné šťastie. Škriatkovia sa ale bohužiaľ objavujú len v rozprávkach. Čistiace utierky MEWA na opakované použitie sú naopak skutočné. Okamžite použiteľné a účinné.

Servis čistiacich utierok - funguje do poslednej bodky

Každý, kto musí každý deň efektívne a naplno pracovať, dobre vie, ako je dôležité mať po svojom boku dobrých pomocníkov. Občas je nutné rýchlo zotrieť stopy od oleja, vody alebo prach. Z tohto dôvodu sú skvelou posilou v práci čistiace utierky Mewa v systéme prenájmu, ktorý funguje ako kolobeh. Zákazníci si utierky podľa potreby objednávajú, Mewa ich včas privezie a po použití sa dávajú do kontajnera SaCon®, ktorý majú zákazníci k dispozícii. Naši vodiči potom kontajnery vyzdvihnú, spoločnosť Mewa utierky ekologicky vyperie a doručí znova čisté. Spoločnosť Mewa má v ponuke čistiace utierky pre rôzne oblasti využitia. Pre znečistenie od olejov, tukov, farieb a rozpúšťadiel, ale aj pre jemné čistenie citlivých povrchov. Čistiace utierky sú ideálne pre použitie v priemysle, výrobe, dielňach a v remeselníckych firmách. S malými látkovými pomocníkmi je práca oveľa jednoduchšia.

Zdieľanie textilu s dlhou tradíciou

Stále existuje veľa podnikov, ktoré používajú výrobky na jedno použitie. To ale nie je ani udržateľné, ani ekonomické. Spoločnosť Mewa už 113 rokov ponúka čistiace utierky v servise prenájmu a je tak priekopníkom v zdieľaní textilu. Čistiace utierky s mimoriadne dlhou životnosťou možno až 50-krát vyprať a znovu použiť. Textilný sharing znamená mať k dispozícii čistiace utierky kedykoľvek ich potrebujete, bez toho aby ste ich museli vlastniť. Uzavretý cyklus prenájmu utierok MEWA vykazuje v porovnaní s jednorazovým materiálom alebo utierkami na jedno použitie lepšiu ekologickú rovnováhu v celom pracovnom postupe. V porovnaní s využitím papierových utierok sa navyše doba čistenia skráti až o 35%.

Digitálna transformácia je prioritou

Spoločnosť Mewa smeruje dopredu tiež digitálne. Servisní vodiči sú v pobočkách aj na cestách prepojení so zákazníkmi vďaka mobilným zariadeniam. Týmto spôsobom možno priamo riešiť rôzne otázky, objednávky alebo vrátenie tovaru. Zhromaždené informácie sú odosielané do centrálnej databázy spoločnosti Mewa v reálnom čase, čo umožňuje ekologicky a ekonomicky vyhovujúcu logistiku. Ako keby ste mali k dispozícii škriatkov, malých pomocníkov. V spoločnosti Mewa je ale všetko skutočné, hmatateľné a výhodné pre zákazníkov.


Obrazový a filmový materiál


Kontakt pre tlač


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefón: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha 10 Praha


na prehľad