Často hľadané

  • Čistiace utierky Mewa
  • Absorpčné olejové rohože
na prehľad

Čistiace utierky v systéme opakovaného použitia sú výhodou a to nielen vo veľkých spoločnostiach

14. júla 2023
Čistiace utierkyPodnikTrvalá udržateľnosť
Na výber sú rôzne druhy čistiacich utierok: obzvlášť robustné, na citlivé povrchy, s extra vysokým sacím výkonom alebo z mikrovlákna na prácu prakticky bez žmolkov.

Každý, kto riadi nejakú firmu sa musí starať o najrôznejšie veci: byť technicky v obraze, riešiť obchodné záležitosti, dodržiavať zákonné požiadavky, optimalizovať prevádzkové procesy a mnoho ďalšieho. Je dobré, že určité činnosti môžete outsourcovať a napriek tomu z nich ešte profitovať. Spoločnosť Mewa svojim certifikovaným systémom opakovane použiteľných čistiacich utierok ukazuje, ako môže externý partner s inovatívnou službou prispieť k zlepšeniu pracovných procesov aj v menších firmách.

Naše kompletné služby dokážu firmám pomôcť

Systém opakovaného použitia dokáže firmám trvalo pomôcť: pri nákupe, skladovaní, bezpečnosti práce a dodržiavaní ekologických predpisov. Mewa dodáva v dohodnutých intervaloch čisté utierky, špinavé vyzdvihne a ekologicky ich vyperie. Opotrebované utierky sú vždy vymenené za nové. „Čisté utierky sú tak vždy po ruke – o ich likvidácii, skladovanie aj logistiku je pritom profesionálne postarané. Tento kompletný systém dokáže pomôcť firme aj životnému prostrediu. V závislosti od spôsobu použitia je možné naše utierky vyprať a znovu použiť až 50-krát. Papierové utierky alebo bežné textilné utierky naopak väčšinou končia v odpadkovom koši už po jednom použití. Mewa stavila na obzvlášť ekologické a udržateľné technológie v procese prania,“ hovorí Elena Holanová, konateľka spoločnosti Mewa na Slovensku.

Výhody aj pre menšie firmy

Kto si myslí, že jeho spoločnosť je príliš malá na to, aby využil služby externého poskytovateľa služieb, toho ponuka Mewy určite presvedčí. „Naša ponuka založená na skutočných potrebách každého zákazníka garantuje, že kompletné služby od spoločnosti Mewa sa vyplatia aj pre malé a stredné podniky. Preto naša ponuka začína už v rámci úvodného poradenstva. Naši zamestnanci poskytujú informácie o rôznych možnostiach čistiacich utierok Mewa a spoločne so zákazníkom určujú potrebu a množstvo utierok, ktoré budú pravdepodobne potrebné. Na výber sú pritom rôzne druhy čistiacich utierok: obzvlášť robustné, na citlivé povrchy, s extra vysokým sacím výkonom alebo z mikrovlákna na prácu prakticky bez žmolkov,“ pokračuje ďalej Elena Holanová.

Rohože na zachytávanie oleja podporujú čistotu na pracovisku

Okrem toho ponúka spoločnosť Mewa aj špeciálne rohože na zachytávanie oleja ako dokonalé riešenie pre všetky priemyselné odvetvia, ktoré sa opakovane stretávajú s únikmi olejových a ďalších kvapalín. Rohože optimálne chránia stroje, pracovisko a podlahu pred nečistotami a nebezpečnými kvapalinami.


Elena Holanová

Konateľka spoločnosti Mewa na Slovensku

„Čisté utierky sú tak vždy po ruke – o ich likvidácii, skladovanie aj logistiku je pritom profesionálne postarané. Tento kompletný systém dokáže pomôcť firme aj životnému prostrediu. V závislosti od spôsobu použitia je možné naše utierky vyprať a znovu použiť až 50-krát. Papierové utierky alebo bežné textilné utierky naopak väčšinou končia v odpadkovom koši už po jednom použití. Mewa stavila na obzvlášť ekologické a udržateľné technológie v procese prania.“


Obrazový a filmový materiál


Kontakt pre tlač


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefón: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha 10 Praha


na prehľad