Často hľadané

  • Čistiace utierky Mewa
  • Absorpčné olejové rohože
na prehľad

Spoločnosť RS Kunststoff sa stala súčasťou skupiny MEWA

1. apríla 2021
Podnik
Výrobca bezpečnostných kontajnerov SaCon®, spoločnosť RS Kunststoff, je teraz dcérskou spoločnosťou Mewa Textil-Service.

Bratislava, apríl 2021: Výrobca plastových produktov RS Kunststoff GmbH je teraz stopercentnou dcérskou spoločnosťou skupiny MEWA. Oba podniky spája viac ako 20 rokov úspešnej obchodnej spolupráce. Špecialisti so sídlom v nemeckom Hanau sa venujú technológiám vstrekovania plastov a vyrábajú napríklad aj naše bezpečnostné kontajnery Safety Container SaCon. Tie predstavujú neoddeliteľnú súčasť systému služieb Mewa. RS Kunststoff GmbH ich pre spoločnosť Mewa vyrobí každý rok 100 000 kusov. Vo vzduchotesne uzatvárateľných bezpečnostných kontajneroch sa po celej Európe prepravujú a skladujú naše čistiace utierky využívané v systéme opakovaného použitia.

"Sme radi, že je spoločnosť RS Kunststoff je nielen našim dlhoročným obchodným partnerom, ale patrí už tiež ako líder v inovatívnych technológiách formovania plastov do skupiny Mewa," vysvetľuje Bernhard Niklewitz, generálny riaditeľ skupiny Mewa. Vedenie spoločnosti naďalej zostáva v rukách doterajších konateľov Reinharda Schützeho, Björna Rossa a Ralfa Rossa. Obchodné aktivity budú pokračovať bez zmien, zostáva tiež všetkých 70 zamestnankýň a zamestnancov.

"Pri našom podnikaní zodpovedáme za ľudí, ktorí pre nás pracujú," hovorí Reinhard Schütz, konateľ RS Kunststoff. "Ako súčasť medzinárodne pôsobiacej skupiny Mewa môžeme ponúknuť dlhodobo stabilný pracovný pomer," dodáva. RS Kunststoff je expertom na technológie vstrekovania plastov do foriem. Venuje sa inovatívnym spôsobom tvarovania plastov a ponúka riešenie najrôznejších zákaziek.


Bernhard Niklewitz

Generálny riaditeľ skupiny Mewa.

"Sme radi, že je spoločnosť RS Kunststoff je nielen našim dlhoročným obchodným partnerom, ale patrí už tiež ako líder v inovatívnych technológiách formovania plastov do skupiny Mewa"


Obrazový a filmový materiál


Kontakt pre tlač


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefón: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha 10 Praha


na prehľad